Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 7 października 2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. 1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.
  2. 2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. (17:30.). Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie. Modlitwie różańcowej w świątyni przewodniczą: pon. — Caritas wt.- Uczniowie SP śr. — Koło Przyjaciół Radia Maryja czw. — Sportowcy ULKS Centuria oraz Ministranci pt. - Nauczyciele i pracownicy szkoły i przedszkola sob. — KGW pon. — Róża Różańcowa Krystyny Zakrzewskiej
  3. 3. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież. To nie tylko szansa na edukację, ale przede wszystkim formacja w duchu wartości św. Jana Pawła II.
  4. 4. Gościmy dzisiaj ks. Jana Hańderka wraz z wolontariuszami Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, którzy kwestują na Seminarium Duchowne w Tanzanii.
  5. 5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.
  6. 6. Msze Św. Prasa. Podziękowania za prace w parafii (p. Halinie Gliwińskiej, p.ZenobiiŁadoń, p.Zofii Skiba) oraz za ofiary złożone na prace konserwatorskie przy elewacji kościoła ( p. Zofia i Kazimierz Leśniak, p. Tadeusz Pruciak, p. Krystyna i Julian Binek, p. Artur Szygulski, p. Barbara Kulik). W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM: • 13 X — bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.

Informacja dla parafian

kosciol

 Administracją strony parafii Chechło zajmują się parafianie.

Osoby chętne do zaangażowania się w tworzenie strony naszej parafii prosimy o kontakt poprzez e-mail:

parafiachechlo@wp.pl


JEŚLI KORZYSTASZ Z INFORMACJI NA TEJ STRONIE - ZAPYTAJ JAK MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W BUDOWANIU TEJ STRONY - kliknij tutaj