Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

Intencje

INTENCJE MSZALNE 04.02. 2019r. - 10.02.2019r.

4.02.2019r. PONIEDZIAŁEK 17:00 + Lidię Żmudka od syna Krzysztofa z rodziną;

5.02. 2019 r. WTOREK 17:00 + 11. r.ś. Stefana Pacia oraz ojca Stefana Pacia i całą rodzinę Pacia;

6.02. 2019r. ŚRODA 17:00 + Kazimierza Kopczyka od Artura z rodziną;+ 3.r.ś. Włodzimierza Stajno od żony                         z dziećmi; + Helenę Leśniak od Wandy Leśniak; + Stanisława Polak od żony Zdzisławy; + Tadeusza Domagałę od sąsiadów z ul. Ogrodzienieckiej; + Emila Krawczyk od pracowników USC w Kluczach;

7.02. 2019r. CZWARTEK 7:30 za parafian;

8.02.2019r. PIĄTEK 17:00 + Halinę Czerwieńską od córki Renaty i wnuczki Elwiry;

9.02 .2019r. SOBOTA 15:00 chrzest święty: Tymon Gorgoń 15:30 1.r.ur. Jakuba Słodowego;

10.02.2019r. 5. Niedziela Zwykła

8:00 + 19. r.ś. Józefa, 16r.ś. Janiny Supernak;

11:00 + 2.r.ś. Leokadii Kantor i Józefa Kantor od chrześnic; chrzest święty: Alan Plich

16:00 + 3.r.ś. Marianny i Władysława Kalarus;

28.01.2019r. PONIEDZIAŁEK

17.00 5 r.ur. Alana Ogórka

 

29.01.2019r. WTOREK

17.00 + Halinę Pacia od męża z rodziną

 

30.01.2019r. ŚRODA

17.00 + Henrykę Kulawik od męża i córek z rodzinami; + Roberta Czaplę od Radka z mamą i Karoliny z Michałem; + Zygmunta Binek od kol. i kol. z PKS Olkusz; + Piotra Grzankę od Karoliny, Barbary i Dariusza Bień; + Łucję Guzik od Darka z rodziną; + Annę Jaworski od syna Jana z rodziną;

 

31.01.2019r. CZWARTEK

7.30 za parafian

 

1.02.2019r. PIĄTEK

17.00 + Józefa Majewskiego od dzieci i wnuka;

 

2.02.2019r. SOBOTA

10.00 O spokój wieczny i zbawienie dusz Marii i Władysława Kulawików oraz Aleksandra Zakrzewskiego;

17.00 int. Wynagradzająca za grzechy popełnione w naszych rodzinach, parafii, ojczyźnie przeciw NS NMP od Zenobii Ładoń;

 

3.02.2019r. NIEDZIELA 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + r.ś. Mariana Brodzińskiego i rodziców Stefanię i Mariana;

11.00 + Mariana, Juliana, Jana, Magdalenę Płonka;

16.00 + Marianny, Tadeusza Gajeckich, Pelagii, Eugeniusza i Gustawa Stasiak;


21.01.2019r. PONIEDZIAŁEK

17:00 + Mieczysława Kaliś od wnuczki Beaty z rodziną; 

 

22.01. 2019 r. WTOREK

7:30 za parafian: 

 

23.01. 2019r. ŚRODA

17:00 + 25r.ś. Lucjana Janda i jego rodziców; + Józefa Leśniaka i jego rodziców; + Henrykę Kulawik od bratanicy Władzi z synem i rodziną; 

 

24.01. 2019r. CZWARTEK

17:00 + lr. ś. Sebastiana Ogórek; 

 

25.01.2019r. PIĄTEK

17:00 + Michała Serbian od chrzestnego Mariana z rodziną; 

 

26.01 .2019r. SOBOTA

16:00 + Wacława Leśniak od wnuczki Marzeny z synem Jakubem; 

 

27.01.2019r. 3 Niedziela Zwykła 

8:00 + Adama Stajno, Adelę Rusek; 945 dla dzieci

11:00 + 7r.ś. Stanisława Swędzioł, oraz rodziców Juliannę i Leona Swędzioł; 

16:00 + Stanisława Lubasa, Eugeniusza Krawczyk;