Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, aby zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.

3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Dla naszej parafii spotkanie z alumnem WSD w ramach Niedzieli Powołaniowej. Słowo Ks. Rektora WSD.

WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE DIECEZJI SOSNOWIECKIEJ

ul. gw. Barbary 41

42-200 Częsłochowa

łel. 34 365 12 15, fax 34 361 51 52

dn. 12 kwietnia 2018 roku

Czcigodny Ksiądz Proboszcz

Ks. Kan. Marek Szeląg

Parafia pw. Narodzenia NMP

ul. Hutnicza 3

32-320 Chechło

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Czcigodny Księże Proboszczu Serdecznie proszę o przyjęcie w Niedzielę 22 kwietnia br. naszego alumna, który przybędzie, aby pomóc w przeprowadzeniu "NIEDZIELI POWOŁANIOWEJ".

Niedziela Powołaniowa jest dla nas okazją do wspólnego spotkania się, modlitwy oraz przybliżenia wspólnocie parafialnej powołania do życia kapłańskiego i do służby Chrystusowi w Kościele. Dlatego pragniemy, w tym szczególnym dniu, modlić się wraz z parafianami o dar nowych powołań kapłańskich, szczególnie do naszej diecezji.

Uprzejmie proszę o przekazanie Parafianom informacji, że Wspólnota Seminaryjna modli się za wszystkich swoich dobroczyńców, a w każdy czwartek w kaplicy seminaryjnej odprawiana jest Msza święta w intencji ofiarodawców i Przyjaciół naszego Seminarium. W imieniu całej Wspólnoty Seminaryjnej dziękuję za wszelką życzliwość i przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia.

Ks. Konrad Kościk Wicerektor

4. 21 kwietnia DAR zaprasza na kolejne spotkanie Szczegóły na plakacie.

5. 28 kwietnia Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Początek godz. 10:00.

6. Ogłoszenie LUKS Centuria. Uczniowski

Ludowy Klub Sportowy „Centuria" przy Szkole Podstawowej w Chechle informuje, że w dniu 21.04.2018r. tj. w najbliższą sobotę od godz. 8.00 zostanie przeprowadzona w naszej miejscowości zbiórka złomu metalowego. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Centuria" przy Szkole Podstawowej w Chechle informuje, że w dniu 21.04.2018r. tj. w najbliższą sobotę od godz. 8.00 zostanie przeprowadzona w naszej miejscowości zbiórka złomu metalowego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców o wykazanie dobrej woli i wsparcie naszej akcji. Prosimy o niewystawianie złomu przed posesje. Złom będzie odbierany osobiście przez przedstawicieli naszego klubu indywidualnie z każdej posesji.

7. Msze św. Prasa. Zapowiedzi; Radosław Strzałka - Elżbieta Wach zap. II. Podziękowania za prace: Urszula-Gołąb, Halina Gliwińska, Joanna i Dariusz Bożek, Michał Dróżdż, Tadeusz Kopczyk, Józef Kaczmarczyk. W pielgrzymce do Torunia naszą parafię reprezentowali; Zdzisława Leśniak, Zenobia Ładoń, Teresa Dróżdż, Grzegorz Hajduła.

8. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej