Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

     Agnieszka Gil – 23-letnia mama dwuletniego Błażejka z Kosmolowa umiera na guza mózgu – nieoperacyjnego glejaka III stopnia.

 

     Od października 2018 r. walczę z guzem – tykającą bombą. Niestety, chemioterapia i radioterapia ni przynoszą efektów. W sierpniu 2019r. Dostałam wynik – niestety, guz się powiększył. Jedyną nadzieją i szansą na pokonanie glejaka jest prywatna terapia immunologiczna w Niemczech. Koszt całej terapii wynosi około 400 tysięcy złotych – to ogromna suma pieniędzy. Nie stać mnie na nią. Dlatego zwracam się do WAS – ludzi o WIELKICH SERCACH – o pomoc w zbiórce na moje leczenie. W WAS jest iskierka nadziei na lepsze jutro dla mnie i na dalsze życie i bycie mamą i żoną. Nie chcę, by mój synek pamiętał mnie tylko ze zdjęć i opowiadań. Proszę, dajcie mi tę szansę! Datki na moje leczenie można wpłacać za pomocą tradycyjnego przelewu na konto fundacji SIEPOMAGA

 

nr konta: 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892

w tytule wpisując: 20576 Agnieszka Gil darowizna.

 

     Pamiętajcie – DOBRO POWRACA, każda złotówka się liczy!

     Bóg zapłać każdemu, kto wspomoże moje leczenie.

                                                                 Dziękuję, Agnieszka Gil