Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

Boże Ojcze, Stwórco Nieba,

Twej pomocy zawsze i wszędzie mi potrzeba.

Daj mi dzisiaj dar – logiczne myślenie,

Bym na wszystko miał wyostrzone spojrzenie.

Bym widział prawdę od razu i bezwzględnie,

By fałszywi bogowie dotykali mnie nadaremnie.

Dziękuję Ci za jasność nad mego życia drogą,

Dziękuję, że jestem, spraw bym był ozdobą.

 

 

                                                                                                                    ANZA