1. Uczniowie, którzy usłyszeli od Jana Chrzciciela słowa: oto Baranek Boży, poszli za Nim i z radością stwierdzili: znaleźliśmy Mesjasza. Każdy, kto pragnie spotkać Pana Jezusa, musi najpierw pójść Go poszukać i potem pozwolić się prowadzić się przez Niego. To takie proste, a wiedzie do zbawienia.

2. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcam, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.

3. W środę Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu. Dziękujemy Panu Bogu za wspólną wiarę objawioną na kartach Starego Testamentu.

4. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

5. W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka . Zapraszamy seniorów do wspólnej modlitwy ze swoimi wnukami za tydzień, podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci o godz. 11.00.

6. Msze św. Prasa. Kolęda: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - ulica Kluczewska, piątek - ulica leśna, sobota - ulica Młyńska

7. Pragnę serdecznie podziękować za miłe i serdeczne przyjęcie podczas tegorocznej kolędy. W waszych domach spotykam się z wielką życzliwością. Szczególnie cieszy świadectwo wiary wielu z was. Dziękuję za staropolską gościnność i pomoc materialną, tak niezbędną do podejmowania dalszych inicjatyw gospodarczych. Niech Boże błogosławieństwo spocznie na Waszych domach i miejscach pracy.

8. Niech Jezus - Baranek Boży - wskazuje solenizantom i jubilatom rozpoczynającego tygodnia drogę prowadzącą do zbawienia.