06 grudnia, podczas rozpoczynających się parafialnych rekolekcji adwentowych, do świątyni przybył św. Mikołaj. Wszystkim uczestnikom Mszy św. rozdał obrazki z modlitwą do patrona tego dnia oraz do Matki Bożej Niepokalanej, której Święto obchodzimy 08 grudnia, a także co nieco słodyczy:)
   Każde dziecko otrzymało kartkę z cytatem z Pisma Świętego oraz cukierki. Parafianie byli bardzo miło zaskoczeni tym wydarzeniem, które wywołało u wszystkich uśmiech na twarzach.
   Bardzo dziękujemy p. Lucjanowi Płaszewskiemu, który zgodził się na wcielenie w rolę św. Mikołaja.
   To były piękne i wzruszające chwile.