TYGODNIK KATOLICKI OD1926

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 9. NUMERU "NIEDZIELI" NA 1 MARCA 2020 R.

"CZAS RZECZYWISTEJ POKUTY" - str. 16 Jaki jest sens pokuty? Po co nam post, modlitwa i jałmużna? Na te pytania odpowiadamy w artykule "Czas rzeczywistej pokuty".

"KSIĘŻA WYKLĘCI" - str. 24 Kim był ks. Władysław Gurgacz, jezuita, który zdecydował się zostać kapelanem Żołnierzy Wyklętych? Co działo się z jego ciałem od 1949 r., kiedy to komuniści zamordowali go strzałem w tył głowy? Ta i inne historie Księży Niezłomnych w najnowszym numerze "Niedzieli".

"KOŚCIOŁY STACYJNE W RZYMIE" - str. 22 Co się kryje pod pojęciem: „nabożeństwa stacyjne", które cieszą się w Polsce coraz większą popularnością? Niezwykła historia nabożeństw, które w Kościele zapoczątkowane zostały już za czasów papieża Hilarego (461-468).

Informacja dla parafian: W aktualnym numerze "Niedzieli" już trzecia część z cyklu "Maryjne Drogi Kardynała Wyszyńskiego", przygotowującego do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. niedziela pl