Gość Niedzielny”:

1. Zdrowy i niezdrowy kult Maryi – czym są i jak je od siebie odróżnić?

2. O ofiarnym wolontariacie zakonnic, zakonników oraz księży w domach pomocy społecznej dotkniętych koronawirusem.

3. Reportaż o amerykańskiej Częstochowie – najpopularniejszym polonijnym sanktuarium oraz największym polskim cmentarzu w Stanach.

Niedziela”:

#PokażŚwiatuKrólową – z okazji święta NMP Królowej Polski „Niedziela” rozpoczyna specjalną akcję pt. #PokażŚwiatukrólową zachęcającą do wystawienia w oknach naszych domów obrazu Maryi. Aby to ułatwić dołączamy w „Niedzieli” wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej, który w łatwy sposób możemy wyciąć i umieścić na szybie naszego okna.

Kościół w starciu z koronawiruem. Po raz kolejny Kościół staje na wysokości zadania: nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących, nie pytamy o poglądy, tylko jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują. W artykule wyjątkowe świadectwa miłosierdzia w czasach zarazy.

Ksiądz na zakaźnym. Jak reagują chorzy, gdy widzą księdza na tak niebezpiecznym oddziale? Czy personel medyczny szpitala prosi księdza o duchowe wsparcie? Czy epidemia przybliża do Boga? O to wszystko zapytaliśmy ks. Roberta Arndta – posługującego w szpitalu jednoimiennym w Zgierzu.