TYGODNIK KATOLICKI OD 1926

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 31. NUMERU "NIEDZIELI" NA 2 SIERPNIA 2020 R.

Informacja dla Księży Proboszczów: Prosimy o wsparcie katolickiej prasy i polecanie „Niedzieli" swoim parafianom. Zachęcamy do skorzystania podczas ogłoszeń parafialnych z zamieszczonych poniżej informacji.

W JAKIE ANIOŁY WIERZYMY? - str. 10-11 „Całe życie Kościoła korzysta z tajemniczej i potężnej pomocy aniołów", ale co tak naprawdę wiemy o Bożych posłańcach? Kim są aniołowie? Jak działają? Po co oni są nam potrzebni? Poznajmy anioły wraz z najnowszym numerem „Niedzieli".

POLACY - NARÓD PIELGRZYMÓW? - str. 23-25 Tegoroczne pielgrzymowanie na pewno będzie inne niż do tej opory. Jednak polscy wierni znajdują przeróżne sposoby, aby ten rok nie był pielgrzymkowo stracony. Sztafeta, a może diecezjalne reprezentacje? Jakie w dobie koronawirusa rozwiązania na pielgrzymowanie znaleźli rodacy? Więcej na ten temat przeczytacie w „Niedzieli".

POLITYKA HISTORYCZNA PREZYDENTA RP - str. 26-27 Bez pamięci o naszej historii nie zbudujemy nowoczesnego państwa. Przeszłość tworzy naszą tożsamość, wyznacza także zobowiązania dla kolejnych pokoleń. Jak będzie wyglądała polityka historyczna Andrzeja Dudy? Tego dowiecie się z najnowszego numeru „Niedzieli".

DRUGA SZANSA - str. 48-49 Nawet jeśli upadamy, kroczymy niewłaściwą drogą, jest dla nas nadzieja. „Niedziela" przedstawia sylwetkę osoby, która podniosła się z upadku dzięki wierze w Boga. Jest to wzruszająca i dająca do myślenia opowieść o człowieku, który stracił wszystko, gdyż nie żył po chrześcijańsku i wszystko odzyskał, gdy poszedł drogą wyznaczoną przez Chrystusa.

PRENUMERATA DRUKOWANEJ WERSJI "NIEDZIELI"

Zalety prenumeraty:.

- dostarczanie gazety bezpośrednio do domu - terminowość dostaw - jednorazowe zamówienie

Aby zamówić wersję drukowana "Niedzieli", należy skontaktować Się z Działem Kolportażu pod nr. tel.: (34) 324 38 45 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WERSJA ELEKTRONICZNA "NIEDZIELI"

Zalety e—wydania:

- 50 % ceny wersji papierowej - dostępność - czytanie bez wychodzenia z domu - możliwość prenumeraty e-wydania

Elektroniczne wydanie Tygodnika Katolickiego „Niedziela" to koszt jedynie 3 zł. Aby zakupić „Niedziele" w wersji elektronicznej, wystarczy wejść na stronę e.niedziela.pl i postępować według instrukcji.

niedziela Pl