Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

                      KOMUNIKATChrzest.jpg

 

    Z przykrością informujemy, że planowane na najbliższą niedzielę o godz. 16.30 wydarzenie kulturalne - spektakl teatralno-muzyczny pt. "Chrzest 966. Źródło"  został odwołany z powodu sytuacji epidemicznej.

   Za wszystkie utrudnienia najmocniej przepraszamy, wierząc, że już niedługo dane nam będzie spotkać się podczas wspólnej zadumy nad sztuką.