„Niedziela”

Oszukał nawet świętych. Kto stoi za histerycznymi atakami na św. Jana Pawła II? Podstawę do kampanii kłamstw i manipulacji przeciw niemu dał watykański raport w sprawie Theodore’a McCarricka. Co tak naprawdę znajduje siew tym dokumencie? Dlaczego media formułują nieprawdziwe oskarżenia i oszczerstwa wobec papieża Polaka?

Sakrament to nie automat. Czy są dla nas konsekwencją przyzwyczajenia lub tradycji odziedziczonej po przodkach? Jak uwierzyć w ich rzeczywistą moc? Czy Bóg może przez nie uzdrawiać? Sakramenty – co tak naprawdę o nich wiemy?

Stoją murem za Kościołem. Różne środowiska starają się przekonać nas, że młodzi są poza Kościołem. Ale tak nie jest. Tysiące młodych deklaruje przywiązanie i miłość do Boga. Dlaczego zostają w Kościele? Co nimi kieruje? Poznajmy prawdziwe oblicze młodzieży.

Dziękuję Bogu, że tego nie zrobiłam. Informacja o tym, że dziecko urodzi się z zespołem Downa szokuje rodziców. Aborcja w takiej sytuacji nie jest rozwiązaniem. Co szósta, siódma kobieta otrzymuje fałszywy wynik badań wad genetycznych u płodu. Poznajmy historię odważnej matki, która mimo takiej diagnozy nie dokonała aborcji.

„Gość Niedzielny”

1. Czy na sądzie ostatecznym trzeba się będzie ze wszystkiego wytłumaczyć?

2. Jak pobożnie przeżyć Mszę Świętą w telewizji?

3. Czy dzisiaj informacje o gotowych szczepionkach na COVID-19 należy traktować poważnie?