Rozpoczynamy kolejną edycję akcji „Tytka Charytatywna”. Akcja jest idealną okazją, aby dostrzec tych, którzy są przy nas i potrzebują naszego wsparcia.
Niech nasze zaangażowanie będzie spełnieniem prośby papieża Franciszka o otwarcie się na wspólnotę z najbardziej potrzebującymi, jako konkretny znak braterstwa.
   Inicjatywa jest bardzo prosta i polega na wypełnieniu papierowej tytki produktami, które trafią do potrzebujących. Do tytki możemy włożyć artykuły spożywcze oraz chemię gospodarczą.
   Dary będą wsparciem dla rodzin z naszej parafii.
   Wypełnione tytki możemy złożyć w kościele do dnia 20.12.2020.
                                                            Wszystkim za dar serca Bóg zapłać!
                                                                     Parafialny Zespół Caritas