„Niedziela”:

Na co czekamy w Adwencie? Adwentowe pytania ciągle budzą ciekawość, niepokój, ale i nadzieję. Kiedy nastąpi drugie przyjście Chrystusa? Po co Jezus ma przyjść ponownie? Jakie będzie to drugie przyjście? „Niedziela” porusza ten temat w swoim najnowszym numerze.

Niecodzienne rekolekcje. Jak przeżyć Adwent w czasach pandemii? Jak zmienić swoje życie? W jaki sposób dotrzeć do Jezusa? Na te pytania odpowiada projekt ODDANIE33. Do każdego numeru „Niedzieli” dołączona jest płyta z tymi niecodziennymi rekolekcjami.

Francja domaga się Mszy. Dość walki z Kościołem, dość dyskryminacji katolików, mówią wierzący Francuzi. Co tak naprawdę dzieje się we Francji? Czy pod pretekstem walki z pandemią niszczy się tam religię? Sytuację komentuje duszpasterz Polskiej Misji Katolickiej we Francji.

Protest! Przeciw komu? Czy można być prawdziwym chrześcijaninem, opowiadając się za aborcją? Dlaczego Kościół nigdy nie poprze prawa do zabijania dzieci? Czego tak naprawdę oczekują uczestnicy strajków? Autor trafnie komentuje wydarzenia, jakich jesteśmy świadkami.

„Gość Niedzielny”:

1. Bezpłatny dodatek specjalny: kalendarz ścienny na 2021 rok z wizerunkami świętych.
2. Początek cyklu adwentowego „Objawiło się życie”.
3. Rozmowa z ojcem jackiem Salijem o skandalach w Kościele i odchodzeniu młodych od wiary.