Pięknym i dawnym polskim zwyczajem religijnym są odwiedziny rodzin parafii przez duszpasterzy. Istotnym momentem tych odwiedzin zwanych popularnie kolędą jest wspólna modlitwa i błogosławieństwo udzielane mieszkańcom oraz ich domom. W tym roku ks. Bp poszukując drogi umocnienia jedności parafii zaproponował oprócz tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej którą przyjęliśmy w naszej parafii, także kolędowanie na sposób wyjątkowy. W związku z tym w poczuciu odpowiedzialności za dalsze losy parafii i posługi duszpasterskiej proszę przyjąć moje zaproszenie do świątyni. Będę zatem oczekiwał w naszym kościele rodziny zamieszkujące poszczególne ulice na modlitwie. Rozpoczniemy od Mszy Świętej, a także w obecności Jezusa w Najświętszym Sakramencie będziemy mieli możliwość zaczerpnąć Jego sakramentalnej mocy i nadziei, którą niesie Jego błogosławieństwo. Niech On sam poprzez to osobiste spotkanie dopełni wszelki niedostatek naszego kontaktu i brak serdecznej rozmowy. Niech powędruje z Wami do trudnej codzienności. Czerpiąc z sakramentalnych źródeł, ponieśmy nadzieję i Chrystusową miłość tym, którzy są jej spragnieni.

Rozpocznijmy w poniedziałek 25 stycznia o godz.18:00

Serdecznie zapraszam: