„Gość Niedzielny”:

Polecamy test porównujący stosowane obecnie szczepionki przeciwko koronawirusowi, również pod kątem skuteczności i efektów ubocznych oraz o kierownictwie duchowym: czym jest i dlaczego jest takie ważne.

„Niedziela”:

Kto chce być dzisiaj księdzem? 84% wstępujących do seminariów było ministrantami, ponad połowa należała też do różnych ruchów i wspólnot. Kandydat do kapłaństwa ma średnio do 30 lat. Tak wygląda obraz statystycznego kleryka. Więcej o tym, kto dziś chce zostać księdzem, mówią specjalnie dla „Niedzieli” rektorzy wyższych seminariów duchowych.

Prawda o szczepionkach. Technologia produkcji niektórych szczepionek stosowanych w Polsce na COVID-19 budzi wątpliwości. Czy zatem katolik może z nich korzystać? „Niedziela” przybliża stanowisko rady bioetycznej episkopatu w tej sprawie.

Czego dziś chce nas nauczyć św. Jan Paweł II? Postać papieża Polaka przypomina nam ks. Sławomir Oder, postulator jego procesu kanonizacyjnego – osoba, która najlepiej poznała jego życie.

Rodzina we wspólnocie. Poznajmy wzruszającą i budującą historię Magdaleny i Tomasza. Oni są przykładem tego, że we wspólnocie kościelnej można spotkać prawdziwą miłość, wierzącą drugą połówkę. Czy zapraszając Jezusa do naszego domu, możemy przezwyciężyć każdą kłótnię? O tym opowiadają ci młodzi ludzie.