„Gość Niedzielny”:

1. Europa powoli otwiera się po pandemicznym zamknięciu. Co to oznacza dla pielgrzymów i turystów?

2. O najstarszym hymnie do Ducha Świętego, który powstał w zachodnim Kościele.

„Niedziela”:

Wiosną powieje od charyzmatyków? Kościelne wspólnoty charyzmatyczne wznawiają po pandemii swoją aktywność modlitewną. Dowiedz się, czym są i czy Kościół naprawdę ich potrzebuje oraz z jakimi wyzwaniami przyjdzie się im zmierzyć w najbliższym czasie.

Jak działa Duch Święty? W Biblii wymieniono wiele sposobów działania Ducha Świętego, wśród których szczególne miejsce zajmuje Jego świadectwo. Czym jest i jak go doświadczamy w naszym życiu duchowym – o tym pisze ks. Krzysztof Guzowski.

Jana Pawła II Dekalog dla Polaków. Czy nauczanie Jana Pawła II sprzed 30 lat o Dekalogu jest wciąż aktualne? W „Niedzieli” o współczesnym języku debaty publicznej i wolności słowa w kontekście ósmego przykazania „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”.

Nastoletni rodzice. Nie ma reguły, w jakich rodzinach pojawiają się małoletni rodzice i nie jest prawdą, że dzieje się tak wyłącznie w domach z problemami. Realna jest natomiast sytuacja, z jaka muszą się zmierzyć młodzi ludzie. Jak możemy im pomóc?