Dzieci ze scholki parafialnej spotkała przemiła niespodzianka. W sobotę, na próbę zespołu, niespodziewanie przyszła pani Justyna Białaś. Przyniosła wszystkim dzieciom prezenty z okazji Dnia Dziecka oraz słodki poczęstunek, w tym własnoręcznie robione (przepyszne!!!) ciasto.
    Dzieci bardzo, bardzo, bardzo dziękują za pamięć i pracę włożoną w pieczenie ciasta. Nie zmarnował się nawet okruszek!
    Ciepłe słowa skierowane pod adresem dzieci wyzwoliły uśmiechy i wzmocniły motywację do dalszej pracy.
    Piórniki z wyposażeniem oraz wspaniałe notatniki na pewno przydadzą się w wakacje do zapisywania wspomnień, a w roku szkolnym pozwolą na powracanie pamięcią do tych przemiłych chwil.
    Jeszcze raz: wielkie podziękowania nie tylko za prezenty, ale przede wszystkim za pamięć i troskę o najmłodszych z naszej parafii.
                                                                                              I.Ś.