niedziela Tygodnik Katolicki

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 25. NUMERU „NIEDZIELI" NA 20 CZERWCA 2021 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

KAŻDA ABORCJA MA TWARZ KONKRETNEJ OSOBY

Franek, Wacław, Hania i Helenka... mieli zostać zabici, bo pozwalało na to prawo. Mimo presji lekarzy i otoczenia ich rodzice nie zgodzili się na aborcję. Wstrząsające i do głębi poruszające świadectwa osób uratowanych od aborcji pokazują, że każde życie jest cudem.

1. s. 10-15

KOŚCIÓŁ WĘDRUJĄCY •

W Polsce przybywa imigrantów, jest ich już 2,1 mln. Ich los nie jest obojętny dla Kościoła. Z najnowszej „Niedzieli" dowiemy się, jak polski Kościół odpowiada na duchowe potrzeby obcokrajowców.

1. s. 18-19

TYTAN DUCHA I CHARAKTERU

O tym, jaką rolę w życiu Witolda Pileckiego odgrywała wiara i jak pracował nad swoim charakterem, opowiada Anna Mandrela, autorka książek poświęconych jego postaci. s. 28-29

ROLA ŚWIADKÓW W KOŚCIELE