„Niedziela”

Dary pokoleń. Ojciec Święty zwraca naszą uwagę na to, że seniorzy są wciąż mało doceniani w społeczeństwie. Czy tę sytuację zmieni ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych? W najnowszym numerze „Niedzieli” szukamy odpowiedzi na pytanie: kim są dziadkowie w XXI wieku?

Dlaczego Kościół sprzeciwia się rozwodom? Presja wywierana na Kościół, aby dopuścił rozwody, nigdy nie była tak duża jak obecnie. Dlaczego Kościół mówi nie rozwodom? Co osoba wierząca ma odpowiedzieć zwolennikowi rozwodów?

Po Bożemu niezwyczajnie. Czy urlop oznacza wolne także od niedzielnej Eucharystii? Czy na wakacjach można spotkać Boga? W najnowszej „Niedzieli” przeczytamy o niezwykłych formach ewangelizacji w czasie letniego wypoczynku.

Z nim podołamy wszystkiemu. Czy współczesność naprawdę nie sprzyja wierności, miłości i oddaniu? Historia państwa Witeckich dowodzi, że można być ze sobą przez wiele lat i stworzyć – mimo przeciwności losu – udaną rodzinę.