Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

„Gość Niedzielny”:


Specjalny numer „Gościa Niedzielnego” z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej.

 

 

„Niedziela”:


Bezpłatny dodatek na beatyfikację. Czy wyniesieni na ołtarze kard. Stefan Wyszyński i m. Elżbieta Róża Czacka są autorytetami, które przemówią do współczesnych ludzi? Sylwetki tych postaci przybliżamy w specjalnym dodatku beatyfikacyjnym dołączonym do „Niedzieli”.


Jak się trafia na ołtarze? Co decyduje o tym, że ktoś zostaje błogosławionym lub świętym? Czy zawsze potrzebny jest cud? I co ma z tym wszystkim wspólnego „adwokat diabła”? - wyjaśnia o. Zdzisław J. Kijas, relator Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych.


Dla rodziny. W Roku Rodziny rozpoczynamy nowy cykl – będziemy systematycznie przedstawiać zarówno inicjatywy ogólnopolskie, jak i lokalne. Rozpoczynamy od Domowego Kościoła.


Ekologia bez ideologii. Czy istnieje ekologia w chrześcijańskim rozumieniu? Co wspólnego ma szanowanie środowiska naturalnego z ewangelizacją? Czym jest grzech ekologii? - na te pytania odpowiada ks. Zbigniew Kucharski, pomysłodawca Ekologicznej Agencji Informacyjnej „EKOMAIKA”