Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

Niedziela

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 38. NUMERU „NIEDZIELI" NA 19 WRZEŚNIA 2021r.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

BOŻY WOJOWNIK : O walce Ojca Pio z szatanem, kierownictwie duchowym oraz o tym, jak stygmatyk może nas inspirować do odkrywania wiary i pokonywania przeciwności losu, opowiada br. Wojciech Czywczyński, kapucyn. •

  1. s. 12-13

ZANIM ZADZWONISZ DO EGZORCYSTY W Polsce jest zarejestrowanych ok. 15 tys. firm zajmujących się przepowiadaniem przyszłości oraz ponad 100 tys. wróżek i jasnowidzów. To wszystko rodzi realne zagrożenia i problemy li duchowe. O tym jakie mamy sposoby walki ze złem i radzenia sobie w chwilach realnych duchowych zagrożeń, podpowiada ks. Jarosław Kaźmierczak.

  1. s. 16-17

NA PIECHOTĘ DO RZYMU : Prawie 60 dni samotnie pielgrzymował przez pół Europy. : Przedstawiamy niezwykłą historię Szymona. Młody pątnik opowiada, dlaczego poszedł samotnie z Częstochowy do Rzymu . : i skąd się wziął pomysł na taką pielgrzymkę. s. 28-29

; ROZUMIEM. WSPIERAM Jak sobie poradzić z chorobą Alzheimera? Jak rodzicowi czy małżonkowi zapewnić dobrą opiekę? Czy można spowolnić postęp choroby? Na te pytania odpowiadamy w najnowszej „Niedzieli". • s. 50-51