Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 39. NUMERU „NIEDZIELI" NA 26 WRZEŚNIA 2021 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

SOLIDARNIE W OBRONIE RELIGII •. : Obrażanie uczuć katolików nasila się od lat, nie tylko w Polsce. • Dlaczego tak się dzieje? Kto stoi za atakami na kościoły, duchownych i osoby wierzące? Jaka jest skala problemu i jak mu przeciwdziałać? Odpowiedzi na te pytania udziela Eugeniusz • Sakowicz.

  1. s. 14-16

PRZEPIS FRANCISZKA NA EUROPĘ Dlaczego papież odwiedził Słowację? Co powiedział mieszkańcom tego kraju? Jakie przesłanie zostawił dla nas wszystkich? O tym przeczytamy w najnowszej „Niedzieli". s. 22-24

RAPORT U DOMINIKANÓW - DLA KOGO : I CZEMU MA SŁUŻYĆ? :• O kulisach głośnej sprawy Pawła M. oraz o raporcie, który obnaża jego nadużycia opowiada ks. Michał Wieczorek, który jest członkiem Komisji Eksperckiej dotyczącej działania byłego dominikanina.

  1. s. 12 -13

POLSKA WOLNA OD PAPIEROSÓW?

  • • ; Palenie tytoniu od dekad zabija Polaków. W grupie ryzyka : znajduje się aż 26% naszych rodaków. O skali tej plagi : i o skuteczności walki z nią rozmawiamy z prof. dr. hab. n. med. : • Krzysztofem J. Filipiakiem. • --p s.53