ZAPRASZAMY DO LEKTURY 47. NUMERU „NIEDZIELI" NA 21 LISTOPADA 2021 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły KOŚCIÓŁ NIE JEST OBOJĘTNY Wydarzenia, które mają miejsce na naszej wschodniej granicy, są wyzwaniem także dla Kościoła. W najnowszej „Niedzieli" znajdziemy obszerny komentarz dotyczący tej sprawy. s. 47-48

ŚLĄSKI SAMARYTANIN Miłosierdzie głosił nie tylko z ambony. Uczynił je treścią swojego O; życia. Całkowite oddanie się Bogu nadawało sens jego życiu - aż po męczeństwo. W „Niedzieli" przybliżamy postać ks. Jana Machy, którego beatyfikacja odbędzie się 20 listopada. s. 24

CZY CHRYSTUSA MOŻNA OGŁOSIĆ KRÓLEM POLSKI?

Skoro Chrystus jest Królem, to czy potrzebna Mu jest intronizacja z naszej strony? Jeśli tak, co to oznacza? Na te pytania odpowiada ks. Waldemar Wesołowski.

1. s. 10-12

NAPRAWDĘ CUDOWNY Przez minione 190 lat Cudowny Medalik stał się narzędziem licznych. Boskich interwencji - uzdrowień, ocaleń i nawróceń. W bieżącej „Niedzieli" wyjaśniamy zawarte na nim treści. -o. s. 16-17

BIERNE PALENIE TEŻ SZKODZI Blisko 14 mln Polaków jest narażonych na bierne palenie. O tym, jak przeciwdziałać tej pladze palenia przeczytamy w najnowszej „Niedzieli".

1. s. 60