„NIEDZIELA”:

Nowy dodatek tematyczny. „Uwierz w cuda”, a w nim: czym jest bilokacja, historia jezuitów, którzy cudownie przeżyli eksplozję bomby atomowej w Hiroszimie oraz niezwykłe świadectwa ludzi nawróconych.

Między lękiem a nadzieją… Czy pandemia, kryzys gospodarczy, kulturowy i tożsamościowy sprawią, że życie, które wiedliśmy do tej pory, przejdzie do przeszłości? Czy raptowne cywilizacyjne przyspieszenie zmieni nasze serca, umysły i dusze? Jaki będzie rok 2022? Na te pytania odpowiadają eksperci, ludzie nauki, kultury i Kościoła.

Orszaki wróciły. Mimo trwającej pandemii Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami polskich miast i wsi. Czy jest on dla nas tylko dobrym sposobem na rodzinne spędzenie czasu w święto? A może przede wszystkim jest to odważne wyznanie wiary w tych niełatwych czasach?

Będzie się działo! Kanonizacja bł. Karola de Foucauld, beatyfikacja s. Marii Paschalis Jahn i 9 Towarzyszek, sióstr elżbietanek oraz wizyta Ojca Świętego w Kanadzie – to tylko niektóre z wydarzeń, które czekają nas w Kościele w 2022 r. Ich przeglądu dokonujemy w bieżącej „Niedzieli”.