1. Trwamy w radości z narodzin Chrystusa. obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Modlimy się dzisiaj, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom (kolekta mszalna).

2. W czwartek, 6 stycznia. Przypadli uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem "Trzech Króli. Będziemy wspominać mędrców ze Wschodu, którzy przybyli oddać pokłon Jezusowi. To wydarzenie zapowiada, że Zbawiciel nie przyszedł tylko do wybranych. ale do wszystkich ludzi na ziemi. Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa kredy i kadzidła będą sprawowane według porządku niedzielnego.

3. Jednocześnie będzie to Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na cele misyjne.

4. Tego dnia w wielu miejscach organizowany jest Orszak Trzech Króli Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które jest radosną manifestacją wiary i przywiązania do tradycji chrześcijańskiej.

5. Czwartek. 6 stycznia jest jednocześnie pierwszym czwartkiem miesiąca. Niech nie zabraknie modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. szczególnie do pracy w krajach misyjnych.

6. Piątek., 7 stycznia będzie pierwszym piątkiem miesiąc._ Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz, 17:00.

7. W najbliższą niedzielę. 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

8. Ogłoszenie Caritas.

Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości• współczucia, dobroci i pociechy”. Słowa błogosławionego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego niech będą pięknym podziękowaniem, wrażliwym i hojnym ludziom, którzy okazali zrozumienie dla potrzebujących pomocy. Zespół parafialny Caritas oraz wszystkie osoby ucieszone gestem ofiarności, dziękują serdecznie za obfite dary złożone przez ludzi dobrej woli i szlachetnego serca. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości• współczucia, dobroci i pociechy”. Słowa błogosławionego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego niech będą pięknym podziękowaniem, wrażliwym i hojnym ludziom, którzy okazali zrozumienie dla potrzebujących pomocy. Zespół parafialny Caritas oraz wszystkie osoby ucieszone gestem ofiarności, dziękują serdecznie za obfite dary złożone przez ludzi dobrej woli i szlachetnego serca.

9. Wszystkim jubilatom składamy najlepsze życzenia. radości w podejmowaniu codziennych zmagań,  Bożej mocy w trudnych doświadczeniach i odwagi w dawaniu chrześcijańskiego świadectw.

l0. Tych, którzy w ostatnim czasie przekroczyli bramy śmierci, polećmy Miłosiernemu Pan. Dobry Jezu a nasz Panie, daj  im wieczne spoczywanie...

11. .Msze