Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

3 maja o godz. 12.00 w naszym kościele parafialnym odbędzie Msza święta w intencji Ojczyzny i Samorządu oraz koncert „W HOŁDZIE MARYI KRÓLOWEJ POLSKI W ROCZNICĘ KONSTYTUCJI 3 MAJA”.

W programie koncertu:

Polonez A-dur Fryderyka Chopina;

Litania Schuberta;

Aria Quia Respexit;

Ave Maria Schuberta i Cacciniego

Wykonawcy:

         Swietłana Kaliniczenko- vocal

         Kaja Kosowska – piano

         Krzysztof Woźniczko- violin