Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

niedziela

TYGODNIK KATOLICKI 10 OD 1426

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 21. NUMERU "NIEDZIELI" NA 22 MAJA 2022 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

DROGA POD PRĄD . W czasach, gdy mówi się tylko o zwiększaniu arsenału broni, papież Franciszek wybiera drogę pod prąd: wciąż wierzy w pokój i nie boi się krytyki czy oskarżeń o naiwność. Wracamy w ten • • sposób do wypowiedzi papieża w sprawie wojny na Ukrainie, które wciąż wzbudzają kontrowersje w pewnych środowiskach. s. 12-13

WIERZYŁA W MOC RÓŻAŃCA • Paulina Jaricot zostanie beatyfikowana 22 maja. Przybliżamy : sylwetkę założycielki żywego Różańca i „Banku Niebios". s. 14-15 •

O MACIERZYŃSTWIE SUBIEKTYWNIE ; Czym współczesna matka Polka różni się od mam, którymi kiedyś były nasze babcie i prababcie? Czy bycie matką w XXI wieku jest łatwiejsze niż dawniej?

  1. s. 26-27

CHCEMY BYĆ W KAŻDEJ PARAFII O pomyśle na męską duchowość i nadchodzących wyzwaniach opowiada Krzysztof Zuba, delegat stanowy Rycerzy Kolumba w Polsce. s. 22-23