ZAPRASZAMY DO LEKTURY 30. NUMERU „NIEDZIELI" NA 24 LIPCA 2022 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

PROSZĘ MNIE WYSŁUCHAĆ W intencji modlitewnej na lipiec, przekazanej za pośrednictwem Papieskiej Światowej Sieci Modlitwy, Franciszek polecił pamięci Kościoła osoby starsze. O potrzebach seniorów, ich wartości i potencjale rozmawiamy z ks. Tomaszem Chciałowskim.

1. s. 10-11

ODDECH DUSZY Jeśli człowiek się nie modli, jego dusza popada w agonię. Czy wierzący człowiek może żyć bez modlitwy? A czy można przerwać oddychanie? Czy można zatrzymać serce?

1. s. 12-13

REKORD POŻARÓW W KOŚCIOŁACH Pożar w warszawskim kościele bł. Władysława z Gielniowa spowodowała świeczka, która spadła na ławkę obitą materiałem. W Radogoszczy k. Tarnowa dywan w świątyni zajął się od piecyka. Większości nieszczęść można zapobiec.

1. s. 3 5-3 6

JESTEŚMY I ROBIMY SWOJE Polskę na Ukrainie mierzy się nie tylko jakością bojową Krabów, celnością wyrzutni Piorun, ale i oddaniem naszych kapłanów. Parafie, w których pracują, dzięki ich determinacji i solidarności z narodem ukraińskim, nie pozostały bez duszpasterzy.

1. s. 2 2 - 2 3