Z okazji Dnia Papieskiego, 13 października 2013 r., w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chechle, po Mszy Świętej o godz. 11.00 odbył się spektakl słowno muzyczny pt: „Jan Paweł II- Papież Dialogu”. Uczniowie Szkoły Podstawowej przybliżyli nam postać bł. Jana Pawła II.

Był to czas wspomnień, refleksji, modlitwy i wspólnego śpiewu. Wykonawc y zaprezentowali utwory muzyczne, tematycznie związane z obchodzonym świętem. Serdeczne Podziękowanie dla uczniów szkoły podstawowej w Chechle, właściciela sklepu „ Odido”, a także właścicielce apteki w Chechle za czynne włączenie się w zbiórkę na rzecz funduszu stypendialnego Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” organizowaną w ramach obchodów Dnia Papieskiego „Jan Paweł II – Papież Dialogu”.

dk. Ireneusz