W środę, czwartek i piątek w naszej parafii będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórkę poprowadzi Papieskie Stowarzyszenie "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" poamagające wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów.

Bardzo prosimy o zaangażowanie się w zbiórkę. W ramach akcji można przekazać m.in. zużyte komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory i tym podobne produkty, których nie wolno wyrzucać do normalnych śmietników.

W środę i czwartek - zbiórka po Mszy Św. od 19.00 do 20.00.

W piątek od 7.00 do 10.00.

Młodzież będzie roznosiła ulotki informacyjne do naszych domów odnośnie zbiórki. Im też można zgłosić potrzebę odebrania sprzętu ze swojego domu. Informację taką można też zgłosić w zakrystii lub telefonicznie. Samochód odbierze ze zgłoszonych domów sprzęt w czwartek od godz.19.00.