TYGODNIK KATOLICKI

Proponujemy m.in. artykuły:

Teraz świadczy o cudzie

Kostarykanka Floribeth Mora Diaz — uzdrowiona z tętniaka mózgu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, od dnia kanonizacji pielgrzymuje po Polsce i składa świadectwo świętości Papieża Polaka. Przybyła przede wszystkim na Jasną Górę.

Dzień, w którym Rzym mówił po polsku

To relacja Katarzyny Woynarowskiej z ulic i placów Rzymu z pamiętnej nocy poprzedzającej kanonizację dwóch Papieży.

Najważniejsza była Zambia

Kard. Adam Kozłowiecki SJ spędził na misjach w Zambii 61 lat. Był ceniony w Watykanie, ale najchętniej pracował jako zwykły wikary w afrykańskich wioskach.

Klucze do zamkniętych serc

Papież Franciszek od początku swojego pontyfikatu przypomina, że Kościół powinien być Kościołem otwartym. Jak ewangelizować tych, których już nie ma w Kościele, albo tych, którzy do niego jeszcze nie dotarli? — pisze ks. Krzysztof Pawlina.

W „Niedzieli Młodych":

Matura na _skrzydłach — na czas egzaminów i dalszych wyborów życiowych daj się zaadoptować duchowo.

Kanonizacja dla szalonych... — nagły pomysł i szybka realizacja, czyli gorąca wyprawa do Rzymu.

Bł. Frassati w Polsce — odwiedź Rybnik i uczcij relikwie Błogosławionego.