TYGODNIK KATOLICKI

Zapraszamy do lektury „Niedzieli" nr 40 na 5 października 2014 r. Proponujemy m.in. artykuły:

Recepta na rodzinę Ogromne zainteresowanie mediów wzbudza rozpoczynający się 5 października Synod Biskupów poświęcony rodzinie. Nad czym będą debatować biskupi? Czy wypowiedzą się nt. Komunii św. dla osób rozwiedzionych żyjących w nowych związkach? Wiele na ten temat można przeczytać w „Niedzieli".

Waleczna Mary Wagner „Niedziela" przedstawia młodą Kanadyjkę, którą skazano na dwa lata więzienia za modlitwę przed kliniką aborcyjną w Toronto. Wkrótce Mary Wagner przybędzie do Polski.

Polityczny islam wymierza cios Bp Krzysztof Nitkiewicz mówi o tragicznej sytuacji chrześcijan w Iraku i o tym, dlaczego nie powinniśmy być wobec tych wydarzeń obojętni.

Największa polska parafia w Kanadzie W parafii Ojców Oblatów w Kanadzie do kółek różańcowych zapisało się 1200 osób, a parking na 800 samochodów okazał się za mały.

W „Niedzieli Młodych":

* Wolisz zdjęcie czy oryginał? — ks. Arkadiusz Olczyk o apetycie na Pana Boga * Życie. Premiera bez prób — o naszych wyborach i ich wpływie na życie lub nie-życie * Dzisiaj miałem szczęście — czyli jak ucieszyć się życiem Święty Janie Pawle II — pamiętamy! Konkurs „Niedzieli" z atrakcyjnymi nagrodami.