Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 
DSC 6763 DSC 6767 DSC 6785 DSC 6799


Ad Dei Gloriam

 

"Będę śpiewał Tobie Mocy moja"

 

Jesteśmy grupą ok. 15 osobową. Tworzymy zespół wokalno-instrumentalny Ad dei Gloriam. Działamy przy parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chechle.

 

Zespół zebrał i zorganizował w pierwszym roku posługi w parafii nasz proboszcz ksiądz kanonik Marek Szeląg. Ksiądz Proboszcz dba o nasz warsztat muzyczny, dobiera pieśni, organizuje próby. Próby odbywają się na plebani nieregularnie, mniej więcej co dwa tygodnie przed uroczystościami kościelnymi lub patriotycznymi.

 

Nasz zespół pełni oprawę muzyczną Liturgii Mszy Św. podczas wielu uroczystości i świąt. Śpiew jest naszą osobistą modlitwą, którą zanosimy do Boga. W pieśniach wyrażamy nasze ufne prośby i dziękczynienie.