Po raz kolejny, mogliśmy zapatrzeć się w postać Świętego naszych czasów- Jana Pawła II.

Poprzez słowo, pieśń i artyzm przekazu aktorów teatru „Prowincja” mogliśmy w naszym kościele, jeszcze raz przeżyć najważniejsze wydarzenia z życia naszego Świętego Rodaka uczestnicząc w spektaklu muzycznym „Santo Subito”. Współczesne rytmy, oraz piękny przekaz tekstu wywołały w niejednym sercu wzruszenie i poderwały do wspólnego śpiewu.

Po zakończonym spektaklu ksiądz Proboszcz, oraz przedstawiciele naszej parafii wyrazili niekłamaną wdzięczność za głębokie przeżycia i piękny program. Wszyscy zebrani nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Święty Janie Pawle II módl się za nami…