Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 


Koło Przyjaciół Radia Maryja

 

trwa od 14.07.1998r.

Spotkania modlitewne:

 

- w każdą środę w Kościele, pół godziny przed Mszą Św. - Różaniec

 

- w 1-wszą sobotę miesiąca w Kościele, pół godziny przed Mszą Św. - Różaniec Fatimski wraz z Żywym Rożańcem

 

Od 1999r. do maja 2012r. - w drugi piątek miesiąca w Kościele odbywała się Droga Krzyżowa (pół godziny przed Mszą Św.)

 

Od czerwca 2012r. - w każdy piątek w Kościele - Koronka do Miłosierdzia Bożego (15 minut przed Mszą Św.)

 

- w każdą środę - nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - przewodniczy ksiądz proboszcz lub inny kapłan;

 

- stała współpraca z  duszpaterzem w przygotowywaniu uroczystości liturgicznych.

 

 

Spotkania formacyjno-organizacyjne: środa po Mszy Św., salka katechetyczna.