Tenor- Ks. dr Paweł Sobierajski- śpiew i prowadzenie koncertudscf3839

16 sierpnia 2015r godzina 19:30 wpisał się w życie wielu parafian i gości jako prawdziwe święto i uczta duchowa.

Dzięki wspaniałym artystom i niezwykłym ludziom tj:

I skrzypce – Piotr Sadowski

II skrzypce – Marta Rychlik

Altówka – Krzysztof Woźniczko

Wiolonczela - Marta Kordykiewicz

Kontrabas – Andrzej Kalarus

uczestniczyliśmy w koncercie zatytułowanym „ Ave Maryja w literaturze muzycznej”.Ks.dr Paweł Sobierajski w piękny i zrozumiały sposób przeprowadził nas po „ścieżkach” sławiących Maryję stanowiło to wielką pomoc w zrozumieniu i przeżyciu wykonywanych utworów. Zachwycaliśmy się pięknem śpiewu i wspaniałością dźwięku. Prawdziwym artyzmem!!!!