Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 


Żywy Różaniec w Chechle to aktualnie 4 róże (grupy) 20-osobowe.

 

Żywy Różaniec to grupa modlitewna, której celem jest ożywienie modlitwy różańcowej przeżywanej indywidualnie i we wspólnocie. Przez Różaniec wzrasta nasza wiara w Boga.

 

Spotkania modlitewne (Różaniec fatimski): w 1-wszą sobotę miesiąca w Kościele, pół godziny przed Mszą Św.

 

 

Zmiana tajemnic różańca: w 1-wszą niedzielę miesiąca w Kościele po Mszy Św. o godzinie 8.00, modlitwa i sprawy organizacyjno-formacyjne w razie potrzeby.

 

Różaniec w październiku w Kościele.