ZAPRASZAMY DO LEKTURY 23. NUMERU „NIEDZIELI" NA 4 CZERWCA 2017 R. WYDANIE OGÓLNOPOLSKIE PROPONUJE:

— „Artysta z talentem na miarę świata" — Piotr Iwiński, dziennikarz Polskiego Radia, wspomina Zbigniewa Wodeckiego.

— „Zawsze można czynić dobro" — niezwykła rozmowa z Zofią Posłysz, więźniarką trzech obozów koncentracyjnych, o pragnieniu życia, sile wiary i zdolności do przebaczania.

„NIEDZIELA MŁODYCH” PROPONUJE:

— „Daj się porwać!" — czyli jak Duch Święty zmienia życie oraz o sztuce dziękowania — co mieści się w słowie „dziękuję"?

WYDANIA DIECEZJALNE — PROPOZYCJE:

„Niedziela Częstochowska" — „Przygoda na całe życie". Celina i Jerzy Krawczykowie opowiadają o roli Ruchu Światło-Zycie w ich życiu.

„Niedziela w Warszawie" — przedstawiamy 17 nowych księży archidiecezji warszawskiej i seminarium RedemptorisMater.

„Niedziela Wrocławska" — „Odnowa pełna kwiatów" — o 50. rocznicy powstania ruchu Odnowy w Duchu Świętym z bp. Andrzejem Siemieniewskim rozmawia Krzysztof Kunert.

„Niedziela Małopolska" — sylwetki nowych księży archidiecezji krakowskiej.

„Niedziela Kielecka" — „Kardynalska parafia" — prezentacja parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sancygniowie, rodzinnej miejscowości rodu Deskurów, w tym kard. Andrzeja Marii Deskura.

„Niedziela Lubelska" — „Puławy ma w sercu". Puławy są bliskie mojemu sercu, bo tu przeżyłem najpiękniejsze lata — mówił ks. Marian Malarz, jeden z najstarszych kapłanów archidiecezji lubelskiej, który otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Puławy.

„Niedziela Łódzka" — rozmowa z administratorem archidiecezji łódzkiej bp. Markiem Marczakiem.

„Niedziela na Pod beskidziu” — „Integracja i pomoc" — chory na nowotwór Wojtek Filarski musi stronić od kontaktu z ludźmi. Jednak udało mu się „spotkać" z uczestnikami biegu, którzy wspierają jego leczenie.

„Niedziela Podlaska" — Odnowa w Duchu Świętym w diecezji drohiczyńskiej —prezentacja pierwszej grupy — Wspólnoty „Dobry Pasterz" z Bielska Podlaskiego.

„Niedziela Przemyska" — „Idźcie i głoście moc waszego kapłaństwa" ks. Radosław Zawaleń przybliża dar i tajemnicę kapłaństwa.

„Niedziela Rzeszowska” — Neoprezbiterzy 2017 — sylwetki nowych kapłanów diecezji rzeszowskiej.

„Niedziela Sandomierska" — przegląd, gdzie w diecezji wieje Duch, a także przypomnienie sylwetki bł. ks. Władysława Miegonia. Artykuł z zainteresowaniem przeczytają nawet ci, którzy nie lubią historii.

„Niedziela Sosnowiecka" — „Gramy dla Mamy" — niezwykły koncert, który wsparł Diecezjalny Dom Matki i Dziecka Caritas Diecezji Sosnowieckiej, o jubileuszu Caritas i gali z udziałem bp. Grzegorza Kaszaka. „Niedziela Świdnicka" — w kwietniu zainaugurowano w Dzierżoniowie cykl spotkań pod nazwą Seminarium Odnowy Wiary. Rekolekcje potrwają do połowy lipca. Czym są i dlaczego warto skorzystać?

„Niedziela Zamojsko-Lubaczowska" — dlaczego czcimy Maryję? Jakie pieśni śpiewamy w maju? Kto pomaga odkryć powołanie? „Aspekty" — „Świetna sposobność do pracy z młodymi ludźmi" — rozmowa z ks. Marcinem Bobowiczem, nowym asystentem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

„Niedziela Legnicka" — w 20. rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Legnicy pytamy, co w nas zostało z tamtego czasu, w tym wspomnienia człowieka, który miał zaszczyt fotografować Papieża.

„Głos z Torunia" — „Być naczyniem łaski" — o mocy, miłości i łasce Boga oraz modlitwie różańcowej — relacja ze spotkania z mistykiem Carverem Alanem Amesem w kościele pw. Ducha Świętego w Toruniu.

„Kościół nad Odrą i Bałtykiem" — o największej manifestacji pro-life, która odbyła się w Szczecinie pod hasłem „Kocham Cię Życie", w relacjach uczestników.