Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane przez przeglądarkę na dysku twardym użytkownika w celu ułatwienia poruszania się po witrynie oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Istnieje możliwość zablokowania zapisywania plików cookies poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki internetowej, jednak blokada ta może spowodować niepoprawne działanie niektórych funkcji w serwisie. Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej na blokowanie zapisu cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.  Więcej o "cookies"
 

niedziela

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 32. NUMERU „NIEDZIELI" NA 6 SIERPNIA 2017 R. WYDANIE OGÓLNOPOLSKIE PROPONUJE: Temat numeru: Reforma sądownictwa

Antypaństwo atakuje — dziennikarz śledczy Witold Gadowski twierdzi, że program rewolty, widocznej na ulicach Warszawy i innych polskich miast został przygotowany przez fachowców. Chodzi o to, aby maksymalnie rozhuśtać społeczne emocje, wygasić rząd i zatrzymać dobre zmiany. Poprzedniej ekipie rządowej marzy się powrót do władzy i przywilejów.

Krzyż w cieniu Porcjunkuli — prawdziwa historia o Chiarze, heroicznej młodej matce, której proces beatyfikacyjny rozpoczął się w czerwcu 2017 r. Chiara urodziła troje dzieci, z córką i synem jest już u Pana Boga.

„NIEDZIELA MŁODYCH" PROPONUJE:

Co zostało w nas ze Światowych Dni Młodzieży 2016? Jak wygląda nasz świat bez kanapy, ale za to z wyczynowymi butami?