Jeżeli ktokolwiek pomyślał, że parafialny zespół Caritas zawiesił swą działalność, śpieszymy wyjaśnić, że to tylko brak informacji na stronie internetowej, o tym co się działo i wydarzy wkrótce z udziałem Caritasu. Otóż pragniemy podkreślić, że kolejny już raz bardzo miło zaskoczyli nasi kochani Parafianie, którzy okazali ogromne serce i hojne ręce, w dziele tzw. „Tytki Bożonarodzeniowej”, dzięki której kilkanaście rodzin z naszej parafii, zostało obficie obdarowanych artykułami spożywczymi i środkami czystości, których zapas wystarczył z pewnością na kilka tygodni. Z głębi serca dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca i jak zawsze liczymy na Wasze wsparcie podczas kolejnych akcji, wspierających ludzi w potrzebie.
                                                                              Bóg zapłać!