Na uwagę wszystkich zasługuje przypomnienie wszystkim parafianom, o bardzo prężnie przebiegającym działaniu zespołu parafialnego Caritas. Mianowicie już od prawie 3 lat w każdą środę „nasze Dziewczęta” odbierają środki żywności, z kończącym się terminem przydatności do spożycia i rozwożą do rodzin, potrzebujących takiego wsparcia, a które z ogromną wdzięcznością i radością przyjmuję taką formę pomocy. Drogie Dziewczęta, dużo sił i samozaparcia życzymy i apelujemy jednocześnie do wszystkich parafian, o zgłaszanie czy to swojej osoby, czy też swoich bliskich, sąsiadów, znajomych, którym taka pomoc byłaby potrzebna. Powyższą informację można zostawić u każdej z osób wchodzącej w skład zespołu lub u księdza proboszcza.
                                                                                                       Szczęść Boże!