GOŚĆ NIEDZIELNY

NR 27 9 lipca 2023 r.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym" polecamy wywiad z Pawłem Kęską, autorem książki „Zawsze głosiłem prawdę", zawierającej nieznane do tej pory, po raz pierwszy publikowane wypowiedzi bł. księdza Jerzego Popiełuszki.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 28. NUMERU „NIEDZIELI" NA 9 LIPCA 2023 R.

PRZEGLĄD „NIEDZIELI" Wybrane artykuły

WOŁYŃ SKRWAWIONY W 80. rocznicę „krwawej niedzieli", która stała się preludium do rzezi Polaków dokonanej rękami Ukraińców, podejmujemy ten trudny dla obu narodów temat, pytając o możliwość pojednania i przebaczenia. Czy wojna wpłynie na wypracowanie pojednania między narodami?

APOSTAZJA I CO DALEJ? s. 8-11 Jakie są konsekwencje apostazji spowodowanej kryzysem wiary? Jakie są możliwości powrotu do Kościoła katolickiego? Na te pytania odpowiada specjalnie dla „Niedzieli" ks. Piotr Majer. --) s. 12-13

TELEWIZJA W SŁUŻBIE Jedyna w Polsce katolicka stacja telewizyjna - Telewizja Trwam, w tym roku obchodzi 20. rocznicę powstania. O codziennych wyzwaniach i planach na przyszłość opowiada o. Grzegorz Moj, redemptorysta związany z Radiem Maryja i TV Trwam. -4 s. 21-22

MIŁOŚCI NIE GAŚCIE Co zrobić, żeby małżeństwo z tzw. stażem, wciąż miało apetyt na życie? Specjalnie dla „Niedzieli" ekspert życia rodzinnego o tym, jak małżonkowie mogą skutecznie troszczyć się o miłość między • nimi. -4 s. 40-41

„NIEDZIELA" POLECA „BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ" W najnowszym numerze: najmłodszy kierowca F4 nie wstydzi się wiary i patroni Światowych Dni Młodzieży. Nie zabrakło też dobrych rad, m.in. jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem oraz jak przygotować organizm do wakacji.